بالاترین رتبه گوگل باشید

افزایش چندبرابری فروش دور از دسترس نیست

سایت خود را سئو کنید و کسب‌و‌کارتان را رونق دهید.

بالاترین رتبه گوگل باشید

در قله گوگل

افزایش چندبرابری فروش دور از دسترس نیست

سایت خود را سئو کنید و کسب‌و‌کارتان را رونق دهید.

مطمئن
سریع
دقیق
به‌صرفه

ما چطور کار می‌کنیم

مراحل سئو چیست؟ قیمت سئو چقدر است؟
پر پیچ‌و‌خم، اما ساده

اولین قدم تحلیل است

وبسایت شما و رقبایتان را با استفاده از ابزارهای به‌روز و کارآمد آنالیز می‌کنیم

از نظر بسیاری از توسعه‌دهندگان وب و دیجیتال‌مارکترها، ابزار ماز مهمترین و پرکاربردترین ابزار تحلیل وبسایت است. ابزار ماز با سه المان اصلی خود (DA , PA , Spam Score) نمای نسبتا دقیقی از وضعیت موجود سایت به ما می‌دهد.

DA (Domain Auothority) یا همان ارزش دامنه. مقدار ارزش دامنه هر وبسایت از نظر ابزار ماز عددی بین ۱ (کمترین) و ۱۰۰ (بیشترین) است و نشان‌دهنده ارزش آن دامنه نزد گوگل است.

PA (Page Auothority) یا همان ارزش صفحات سایت. مقدار ارزش مطالب و محتوای هر وبسایت است و مانند ارزش دامنه، آن هم با عددی بین ۱ (کمترین) و ۱۰۰ (بیشترین)، نشان‌دهنده ارزش محتوای آن سایت از نظر گوگل است.

Spam Score هم میزان اسپم سایت را نشان می‌دهد و از ۱٪ تا ۱۰۰٪ می‌تواند متغیر باشد و طبیعی‌ست که هرچه اسپم سایت درصد بالاتری داشته باشد، ارزش سایت پیش گوگل افت می‌کند.

اولین قدم برای اتخاذ استراتژی مناسب برای سئو وبسایت، گزینش و انتخاب کلمات کلیدی مناسب است. برای انتخاب کلمات کلیدی درست روش‌های مختلف وجود دارد. یکی از بهترین و دقیق‌ترین روش‌ها استفاده از ابزار KWFinder است.

برای تکمیل استراتژی سئو وبسایت گاهی نیاز تا ما رقبای کسب‌و‌کار در فضای مجازی را شناسایی و تحلیل کنیم و از تجربیات و روش‌های آن‌ها برای سرعت‌بخشیدن به فرآیند توسعه وبسایت خود استفاده کنیم. ابزار SEMRUSH برای تحلیل دقیق وبسایت رقبا بسیار کمک‌کننده است.

مهمترین قدم تدوین استراتژی است

بر اساس تحلیل انجام شده و با همکاری کارفرما راهبرد مناسب انتخاب می‌شود

ما بر اساس تحلیل‌های انجام شده بر روی کسب‌و‌کار شما، وبسایت شما و وبسایت رقبایتان، تعدادی کلمه کلیدی مشخص می‌کنیم، سپس کلمات پیشنهادی کارفرما را با آن‌ها مطابقت داده و از بین آن‌ها و گاهی با ترکیب آن‌ها و ایجاد کلمات کلیدی جدید، استراتژی متناسب با سئو آن کلمات را پی‌ریزی می‌کنیم.

در حالت کلی، هر نوع استراتژی اتخاذ شده برای سئو وبسایت‌های مختلف متشکل از تعدادی راهکار و عملیات مشخص است:

  • بهینه‌سازی محتوای متنی و تصاویر و ویدئوهای از‌پیش‌موجود بر روی سایت
  • تولید محتوا جدید و مستمر، متناسب با استراتژی کلان
  • ساخت بک‌لینک‌های مفید
  • رپرتاژ آگهی در رسانه‌های معتبر

در استراتژی‌های مختلف سئو، درصد هر یک از راهکارهای گفته شده تغییر می‌کند و گاهی نیز ممکن است تنها از یک یا دو مورد آن‌ها تنها استفاده شود.

meeting Room

فرآیند اجرای صحیح سئو زمان‌بر است

تمامی استراتژی‌های سئو نیاز به یک بازه زمانی حداقل ۶ماهه دارند
سئو زمان‌بر است

تحلیل درست و تدوین استراتژی صحیح و کاربردی زمانی بیشترین اثرگذاری را خواهد داشت که با یک اجرای دقیق، اصولی و زمان‌بندی‌شده همراه باشد.

گرچه در فرآیند سئو یک وبسایت چندان نمی‌توان زمان‌بندی دقیق، به‌خصوص در کوتاه‌مدت داشت، چراکه ما در فرایند سئو سایت با یک سرچ‌انجین فوق‌العاده هوشمند سروکار داریم که الگوریتم‌های آن دائم در حال به‌روز شدن است گاهی پیش‌بینی رفتار آن غیرممکن می‌شود، اما ما با تخصص و تجربه‌ای که در طی سال‌های فعالیت‌مان در این حوزه به‌دست آورده‌ایم، می‌توانیم به‌سرعت الگوریتم‌های جدید را کشف کرده و با به‌کارگیری استراتژی‌های چابک، همواره پلن‌های جایگزین در آستین داشته باشیم و در طی زمان تعیین شده، به مقصود و هدف خود برای کسب رتبه در کلمات کلیدی مشخص دست پیدا کنیم.

از آنجا که تمام مراحل شرح‌داده‌شده بسیار متغیر هستند، نمی‌توان به‌صورت پیش‌فرض، قیمت قطعی سئو یک وبسایت را مشخص کرد. اگر شما قصد دارید وبسایت‌تان را سئو کنید، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما به‌صورت رایگان به شما مشاوره دهند و زمان و قیمت سئو سایت کسب‌و‌کارتان را مشخص کنند.

نمونه وبسایت‌های سئو شده توسط گوگل کارویژه

تا امروز سازمان‌ها و کسب‌و‌کارهای زیادی اعم از دولتی و خصوصی به ما اعتماد کرده‌اند و سئو و بهینه‌سازی سایت خود را به ما سپرده‌اند. نمونه‌هایی از وبسایت‌های سئو شده توسط ما را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

نمونه سایت سازمانی سئوشده

سئو سایت سازمان ایزو ۵۶۰۰۰ در ایران

نمونه سایت فروشگاهی سئوشده

سئو سایت فروشگاهی موج گستران رادیس

نماینده رسمی شرکت‌های معتبر دوربین مداربسته ، مودم ADSL و سایر تجهیزات نظارتی و شبکه…

نمونه سایت شرکتی سئوشده

بهینه سازی سایت شرکت پیچ و مهره هوشمند

تامین‌کننده انواع پیچ و مهره و اتصالات

نمونه سایت تولیدکننده سئوشده

بهینه سازی سایت شرکت قفسه‌چین

تولیدکننده انواع قفسه و راک صنعتی

نمونه سایت کارگاه سئوشده

بهینه سازی سایت شرکت آراد پیچ پایدار

تولیدکننده انواع اتصالات فلزی